Palowanie pod fundamenty

Wiedza i doświadczenie podbijanie fundamentów

Aby postawić budynek na stabilnym podłożu nie wystarczą wysokiej jakości materiały, potrzebne do wykonania fundamentów pośrednich. Ważna jest również wiedza na temat iniekcji gruntu, na którym decydujemy się budować, pozwalająca na wykorzystanie właściwej technologii, takiej jak chociażby iniekcja gruntu. Brak mikropali strumieniowych i wystarczającej wiedzy o podbijaniu fundamentów i doświadczenia najczęściej prowadzi do stawiania konstrukcji architektonicznych na grząskich i niestabilnych podłożach, przez co część bądź całość budowli może grozić nadmierną eksploatacją, a w efekcie zawaleniem. W celu uniknięcia sporych strat materialnych należy zwrócić się do ekspertów w tej dziedzinie. Warto zaufać naszej ekipie Palowanie GEOiniekt, która od wielu lat zajmuje się profesjonalnymi usługami wzmacniania konstrukcji budowlanych, między innymi poprzez palowanie i podbijanie fundamentów.  

Pale wiercone i wbijane cfa na zagęszczenie gruntu i stabilizację podłoża w Krakowie, dowiedz sie jak jest cena i koszt za wzmacnianie fundamentów.

fundamenty pośrednie

Siła tkwi w palowaniu

Co zrobić w sytuacji kiedy budowla znajduje się na grząskim terenie o wysokim współczynniku chłonności? W tym celu warto zwrócić się o pomoc palowania fundamentów, gdyż przeprowadzana przez nas od wielu lat iniekcja gruntu, pozwala na skuteczną stabilizację i uszczelnianie podłoża gruntowego bądź skalnego. Inną równie inteligentną metodą jest palowanie pod fundamentami pośrednimi, co pozwala na przeniesienie obciążenia na sąsiednie kondygnacje w podłożu, ze względu na tarcie boczne. Te czynności z powodzeniem zabezpieczą budynek przed nadmierną eksploatacją fundamentów i ich wyniszczeniem.

Fundamentalne podbijanie gruntu

Nasza szeroko zakrojona wiedza z zakresu wzmacniania fundamentów, gruntów i nie tylko, znalazła potwierdzenie w wielu przedsięwzięciach na obszarze całej Polski. Mimo to, wciąż poszerzamy własne umiejętności w celu odnajdywania coraz to lepszych rozwiązań. Cenimy sobie efektywną współpracę związaną z fundamentami pośrednimi i palowaniem pod fundamenty, dlatego staramy się podołać nawet największym wymaganiom ze strony naszych klientów. Zapraszamy więc do kontaktu, a w razie pytań i wątpliwości zawsze służymy pomocą.

mikropale gruntowe